O nas

Historia zespołu sięga lat 90-tych, kiedy to założyliśmy zespół muzyczny pod błyskotliwą nazwą FLASH. Od tego momentu, w niezmienionym składzie jesteśmy jak dobre wino, im starsi tym lepsi, oczywiście mając za sobą wiele udanych imprez.

Ponieważ posiadamy gruntowne wykształcenie muzyczne jesteśmy w stanie spełnić większość Państwa „oczekiwań muzycznych”. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że dopasujemy się do każdego rodzaju sytuacji. W swojej historii mamy występy zarówno na zabawach tanecznych balach karnawałowych i studniówkach kończąc na uroczystościach plenerowych i bankietach w renomowanych warszawskich hotelach.

Nasz repertuar obejmuje utwory dance, pop, rock, disco, disco-polo, biesiada, a więc każdy znajdzie powód by zawitać na parkiecie i miło spędzić czas. Zapewniamy oprawę muzyczną uroczystości takich jak: wesela, bale, studniówki, festyny, imprezy integracyjne itp.

Skład zespołu: Dorota - wokal, Tomek - wokal i instrumenty klawiszowe, Daniel - wokal i instrumenty klawiszowe, Przemek - wokal i gitara, Łukasz - instrumenty perkusyjne.